Gurme Yazılar Londra Yurtdışı Gezileri

Londra’da Şahane Bir Hamburgerci: Byron Hamburgers

Londra’dan yemek önerilerine devam… Sırada İskoçya’nın dillere destan etlerinden yapılan hamburgerleriyle tanınan Byron Hamburgers var. Londra’da benim gittiğim Piccadilly şubesinden başka 28 şubesi daha var. Londra dışında bulunduğu şehirler ise Liverpool, Manchaster, Cambridge, Kent ve Oxford.

Byron London Piccadilly 1

Byron’ın geçmişi çok eskilere dayanmıyor. Uzun süre Amerika’da yaşamış ve bolca hamburger yemiş olan Tom Byng, Londra’da bu tarzda bir restaurant olmadığını farkedip bir girişimcilik örneğiyle işe koyuluyor ve sonuç 6 yılda 30’dan fazla şube ve başarılı bir işletme. Byron’ın prensibi; basit bir şeyi iyi ve layıkıyla yapmak. Ortamın rahatlığından ve sıcaklığından etkilenip, garsonun gülen yüzünden mutlu olup, bir de üstüne nefis hamburgerleri yiyince, bu işi gerçekten layıkıyla yaptıklarını düşünüyor insan.

Byron London Piccadilly 4

Byron London Piccadilly 3

Piccadilly şubesindeki bu açık mutfak kokuyu iyice hissedip acıkmak ve ard arda çıkan hamburgerleri izlemek için çok güzel bir imkan sunuyor. Tek dezavantajı çıktığında üzerine sinmiş olan hamburger ve kızarmış patates kokusu.

Byron London Piccadilly 2

Etin pişirilmesi için bir çok seviye burada mevcut, o nedenle eti nasıl seviyorsanız söyleyip, damak zevkinize uygun olarak yiyebilirsiniz. Gitmeden önce menüye ve diğer bölgelerdeki şubelere göz atmak için: http://www.byronhamburgers.com/menu/.

EPP

Bu yazı daha önce 4805 kez okundu!

Print Friendly, PDF & Email
(Visited 1.354 times, 1 visits today)

Bir Cevap Yazın